monopols-krāsainsSpēļu spēlēšana ir ļoti laba nodarbe, kas ļauj stiprināt ģimene saites un interesanti pavadīt laiku kopā gan mazajiem, gan lielajiem ģimenes locekļiem. Tāpēc katrā mājā vajadzētu būt vismaz dažām spēlēm, kas patīk visai ģimenei, kas ir aizraujošas. Piedāvājam dažas spēles, ko varat iegādāties, ja nezināt, ko un kāpēc no plašā piedāvājuma izvēlēties.

 

  • ALIAS

 

Tā ir jautra vārdu paskaidrošanas spēle, kas būs aizraujoša visai ģimenei. Tā noderēs gan ikdienā, gan ballītēs un svētkos, kad vajag izklaidēt viesus. Spēles dalībniekiem ir jāsadalās komandās un jāskaidro vārdi tā, lai komandas biedri tos uzminētu. Protams, ka nedrīkst izmantot šo vārdu un tā daļas. Kura komanda noteiktā laika posmā atmin visvairāk vārdu, tā ir uzvarējusi. Spēles laukumā drīkst pavirzīties uz priekšu tik lauciņus, cik vārdi uzminēti. Tā komanda, kura pirmā sasniedz finišu, ir uzvarējusi. Spēle būs piemērota bērniem no desmit gadu vecuma. Ja mājās ir pusaudži un pieaugušie, tad šī spēle būs lielisks laika pavadīšanas veids. Tāpat arī noderēs jebkurā draugu un radu pasākumā.

 

  • Monopols

 

Monopols ir spēle, par ko būs dzirdējis ikviens. Tā ir populāra visā pasaulē. Spēle pieejama 26 valodās, arī latviešu valodā. Spēles pamatā ir īpašumu tirdzniecība. Katra spēlētāja mērķis ir pēc iespējas ātrāk kļūt bagātam. Šajā spēlē jādomā līdzi un jāslēdz izdevīgi darījumi, lai vairotu savu bagātību. Spēle aizraus tos, kuriem patīk bizness, skaitīšana. Arī jaunieši, kuri plāno savu dzīvi saistīt ar biznesu, var izmēģināt, kā strādā viņu loģika, intuīcija, cik prāts ir analītisks un atjautīgs. Monopols ir spēļu spēle, kurai ir jābūt katrā mājā, kur aizraujas ar galda spēlēm.

 

  • Burtošanas čempionāts

 

Tā ir radoša un izglītojoša galda spēle visai ģimenei. Spēle ir radīta Latvijā un mērķēta tieši uz latviešu valodas apguvi, izpēti un plašā vārdu krājuma atklāšanu. Spēles pamatā ir darbošanās ar zilbēm. Jāveido vārdi, izmantojot zilbes. Katrai zilbei ir piešķirta vērtība. Jo retāka zilbe, jo vērtīgāka. Izdomājot kādu vārdu ar to, nopelna vairāk punktu. Mērķis ir sakrāt pēc iespējas vairāk punktu. No piedāvātajām zilbēm var izviedot vairāk nekā 2000 vārdu. Spēle ir piemērota jau no astoņu gadu vecuma. To varēs spēlēt visa ģimene kopā, atklājot bagātīgo un skaisto latviešu valodu. Spēle jau ir kļuvusi ļoti iecienīta, tai iznākuši arī papildinājumi.

 

  • Bingo

 

bingo-galda-spēleArī Bingo ir viena no sen zināmām un iecienītām spēlēm. Tā ir spējusi palikt aktuāla arī šajā viedierīču laikmetā. Bingo princips ir samērā vienkāršs. Katram spēlētājam ir kartīte ar skaitļiem. No maisiņa pa vienam tiek izvilkti skaitļi. Kuram ir skaitlis uz kartītes, to aizklāj ar žetonu. Uzvar tas, kurš pirmais ir aizklājis visus skaitļus. Spēle ir viegli saprotama jau skolas vecuma bērniem, tāpēc arī būs lieliska izklaide visai ģimenei.

 

  • Kārtis

 

Kārtis ir universāla spēle, kas noder dažādos veidos. Ar vienu un to pašu kāršu kavu var spēlēt dažādas spēles, pielāgojoties gan spēlētāju vecumam, gan situācijai. Ja jums mājās kāršu vēl nav, tad ir vērts nopirkt un sākt apgūt dažādas spēles. Tas palīdzēs bērniem apgūt skaitīšanu, stratēģisko un loģisko domāšanu, veicinās intelekta attīstību, jo tiks kustinātas pelēkās šūniņas. Kārtis ir nopērkamas visdažādākās, to dizaina variācijas ir nebeidzamas, tāpēc varat atrast tieši to, ko vēlaties.