mebeleTendences mēbeļu nozarē mainās salīdzinoši lēni, bet pamatīgi. Šobrīd no lēto un nekvalitatīvo mēbeļu ēras pārejam uz pārdomātām, funkcionālām, dizainā atturīgām, bet modernām mēbelēm, kas izgatavotas no izturīgiem, pēc iespējas dabiskiem materiāliem, kas var būt kombinēti ar dažādiem citiem materiāliem. Viens no veikmīgajiem stāstiem šajā jomā ir saplākšņa mēbeles.

Kas īsti ir saplāksnis?

Ja īsā tekstā jāpaskaidro, kas ir saplāksnis, tad tas ir koksnes pārstrādes produkts. Īpašā ražošanas pieeja ļauj pilnībā izmantot koksnes resursus maksimāli efektīvi, pēc iespējas samazinot nederīgo masu. Saplāksnis tiek izgatavots no plānām finiera plāksnēm, kas savienotas atbilstoši izvēlētajai ražošanas tehnikai un mēbeles dizaina projektam.

Tā ir gudra saimniekošana ar tiem vērtīgajiem resursiem, ko saņemam no dabas. Koksne vienmēr ir bijis viens no kvalitatīvākajiem materiāliem, no kā gatavot mēbeles.

Protams, ka masīvkoka mēbeles ir skaistas, elegantas un gandrīz mūžīgas, bet tās ne vienmēr spēj turēties līdzi mūsdienīga dzīvesveida prasībām — vieglumam, multifunkcionalitātei, ergonomikai un arī mainīgajām dizaina tendencēm.

Saplākšņa mēbeles: galvenās priekšrocības

Kvalitatīvas saplākšņa mēbeles šobrīd ir ļoti pieprasītas, jo

  • tās labi kalpo daudzus gadus;
  • tām iespējams izveidot vēlamo apdari;
  • to ražošanas procesā var panakt modernus risinājumus mēbeļu formai un dizainam;
  • saplākšņa mēbeles ir arī salīdzinoši vieglas, tāpēc tās ērti pārvietojamas;
  • tās telpā panāk viegluma un atvērtības sajūtu.

Katrs mebeļu ražotājs meklē labākos veidus, kā radīt unikālu produktu, ar ko piesaistīt klientus. Un var teikt, ka laba rezultāta garants ir augstas kvalitātes materiāls, pielāgota ražošanas tehnoloģija un profesionālu dizaineru darbs.

To augstas kvalitātes produktā spējis transformēt ražotājs Dizainakresli.lv, kas izgatavo liekti līmēta saplākšņa mēbeles, kas veidotas skandināvu dizaina stilā. Tas šobrīd ir ļoti pieprasīts, jo cilvēki savos mājokļos un darba vidē vēlas vienkāršas, bet tajā pašā laikā funkcionālas un izturīgas mēbeles. Dizainakresli.lv spējuši radīt vieglas, stilīgas, skaistas un ergonomiskas mēbeles, kas atbilst klienta kvalitātes prasībām.

Saplākšņa mēbeles ir arī ekonomiskos faktoros balstīta izvēle, jo tās nebūs tik dārgas kā masīvkoka mēbeles. Bet to kvalitāte, izturība un elegance būs tuva vai pat patīkamāka par masīvkoka mēbelēm.

Ja gribam augstu kvalitāti par pieejamu cenu, gribam mūsdienīgu interjeru, tad saplākšņa mēbeles ir tiešām laba izvēle, ko nenāksies nožēlot. Atliek tikai izvēlēties ražotāju, kurš piedāvā kvalitāti un sev tīkamus dizaina risinājumus.

Saplāksnis ir daudzfunkcionāls materiāls

Saplāksnis ir ar kvalitatīvām mehāniskajām un izturības īpašībām, tā pielietojums ir plašs, to izmanto dažādās nozarēs: būvniecībā, dizaina priekšmetu izgatavošanā, rotaļlietu ražošanā, betonēšanas veidņu, sastatņu, skatuvju izgatavošanā un, protams, mēbeļu ražošanā, kas ir viens no biežākajiem saplākšņa pielietojumiem.