Vision Express ir zīmols, kuram var uzticēties kvalitatīvu briļļu un briļļu lēcu iegādēVision Express ir starptautisks optikas zīmols. Tas pazīstams Lielbritānijā un daudzās citās Eiropas valstīs, kur kopumā ir vairāk nekā 600 šī zīmola optikas salonu. Arī Latvijā zīmols ieguvis klientu uzticību. Vision Express Latvijas tirgū ienāca 1991. gadā, kad sāka te darboties pēc franšīzes nosacījumiem.

Latvijā ir 12 Vision Express optikas saloni, kas atrodas dažādās Latvijas vietās, nodrošinot klientiem izvēles iespējas un ērtības. Katrā no saloniem klienti var saņemt pilnu pakalpojumu klāstu ērtā un mājīgā vidē.

Vision Express pakalpojumu klāstā ietilpst:

  • briļļu ietvaru tirdzniecība;
  • briļļu lēcu izgatavošana un tirdzniecība;
  • dažāda veida kontaktlēcu tirdzniecība;
  • populāru zīmolu saulesbriļļu tirdzniecība;
  • optometrista pakalpojumi;
  • briļļu remonts.

Vision Express zīmola vērtības

Jau daudzu gadu garumā Vision Express veidojis optikas nozares kultūru un standartus, padarot to par savu kvalitātes zīmi, kas spēj klientiem vienmēr nodrošināt to, kas viņiem nepieciešams. Visos optika salonos vienmēr pieejama ātra, profesionāla redzes pārbaude, konsultācijas par piemērotāko redzes korekcijas līdzekļu iegādi.

Vēl viens no standartiem vienmēr bijis plašs preču sortiments — briļļu rāmji, lēcas, saulesbrilles. Plaša izvēle ir gan stila, formas, zīmola un arī cenas ziņā. Tas ļauj apmierināt ikviena klienta specifiskās vajadzības.

Vision Express vērtības ir: ieinteresētība, profesionalitāte un aktualitātes.

Redzes pārbaude — gan sūdzību gadījumā, gan profilaktiski

Vision Express rūpējas pa to, lai klienti varētu izbaudīt redzes komfortu, tāpēc iesaka ikvienam regulāri veikt redzes pārbaudi. To var izdarīt jebkurā Vision Express salonā. Pārbaudi veiks acu ārsts vai optometrists.

Redzes un acu pārbaude ļaus ne tikai diagnosticēt problēmas un atrast tām piemērotākos risinājumus, bet arī saņemt konsultācijas par to, kā ikdienā rūpēties par savu redzi, kā nenonākt līdz tam, ka redze pasliktinās, veidojas saslimšanas.

Redzes pārbaude ieteicama reizi gadā, lai optimāli rūpētos par savām acīm.

Tiem, kuri jau lieto kādus redzes korekcijas līdzekļus, labāk pie ārsta doties divas reizes gadā.

Vision Express akcija — droša auto vadīšana

Droša braukšana atkarīga no daudziem faktoriem. Tikpat būtiska loma kā auto tehniskajam stāvoklim ir arī paša autovadītāja veselībai, it īpaši redzei. Tieši acis ir tās, kas ļauj laikus pamanīt, novērtēt situāciju, noreaģēt. Ja redze nav skaidra, ja acis asaro, sāp, attēls nav skaidrs, tad šāds autovadītājs satiksmē ir drauds.

Vision Express, sastopoties ar satraucošajiem statistikas datiem, ka vismas 30% autovadītāju ir nepieciešama redzes korekcija, 2017. gadā uzsāka kampaņu ar mērķi mudināt autovadītājus vairāk uzmanības pievērst savai redzes kvalitātei un tam, kā tas atsaucas uz drošu auto vadīšanu.

Autovadītāji iziet dažādas pārbaudes tad, kad iegūst vadītāja apliecību, nokārto tā saucamo medicīnisko komisiju. Izsniegtā apliecība ir derīga desmit gadus. Bet redzes izmaiņas var notikt arī pusgada, gada laikā. Tāpēc autovadītājiem jābūt atbildīgiem un vismaz reizi gadā sava redze jāpārbauda, lai pārliecinātos, ka nav nepieciešams lietot korekcijas līdzekļus.

Tad, ja redzes korekcijas līdzekļi ir nepieciešami, svarīgi arī izvēlēties tādus, kas maksimāli piemēroti un saderīgi ar auto vadīšanu. Piemēram, jāizvēlas atbilstoši briļļu rāmji. Piemērotāko risinājumu vienmēr ieteiks zinoši optikas salona darbinieki.

Kampaņas ietvaros notika gan autovadītāju pastiprināta izglītošana, gan redzes pārbaude, gan tika nodrošināta īpaši izdevīga cena briļļu iegādei, ja tiešām redzes korekcija nepieciešama.

Speciālisti iesaka vienkāršu testu, kā autovadītājs pats var novērtēt, vai viņam nepieciešams doties uz redzes pārbaudi. Kā to darīt? Jāmēģina saskatīt priekšā esošās automašīnas numurzīme no 20 metru attāluma. Ar vienu un ar otru aci. Ja tas rada grūtības, ja attēls ir miglains, acis jāsamiedz, tad skaidrs, ka kaut kas īsti nav kārtībā.